page-header

Wyceń projekt

Odpowiedz na 5 pytań, my wyślemy ofertę następnego dnia.

 

Imię i nazwisko
Email
Telefon (nie jest wymagany)
1. 
JAKI METRAŻ?

Proszę pominąć takie pomieszczenia jak garaż, kotłownię itp.

2. 
JAKI TERMIN REALIZACJI I LOKALIZACJA?

Rozpoczęcie prac wykończeniowych/remontowych lub termin odbioru mieszkania oraz lokalizacja. 

3. 
JAKI STYL?

Proszę wpisać nazwę stylu np. "styl nowoczesny", "japandi" lub opisać oczekiwania.

4. 
JAKI BUDŻET NA REALIZACJĘ?

Koszt robocizny szacuje się od 800 zł do 1,5 tys. zł/m2, materiałów wykończeniowych od 1,5 tys. zł/m2, zaś koszt wyposażenia i zabudów meblowych (w tym kuchni z wyposażeniem AGD, łazienki, sypialni, salonu itd.) to koszt od 100 tys. do 300 tys. zł.

5. 
JAKI ZAKRES ZLECENIA?

Możemy przygotować tylko koncepcję i projekt techniczny wraz z zestawieniem wyposażenia (z linkami do sklepów), a etapem wdrożeniowym zajmiesz się osobiście (pytania z budowy idą do Ciebie, nie do architektów), ew. możemy przejąć nadzór nad całą realizacją - wówczas co jakiś czas pojawiamy się na budowie żeby sprawdzić czy realizacja przebiega zgodnie z projektem i czy jest wykonywana jakościowo, ale tutaj Twój udział i zaangażowanie będzie również potrzebne lub możemy przejąć całkowicie "stery" - koordynujemy całość prac i zakupów, a Tobie zdajemy regularne raporty, minimalizując udział Twojego czasu.
*możesz wybrać kilka odpowiedzi

6. 
DODAJ PLIK

Opcjonalne / Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 8 MB

Powyższy formularz stanowi wstęp do rozpoznania potrzeb Klienta i daje orientacyjne spojrzenie na zakres i złożoność projektu, potrzebne do przygotowania propozycji wyceny. O ile zaistnieje taka potrzeba architekci RES Design zastrzegają sobie prawo do uzyskania dodatkowych informacji, celem dopasowania wyceny do przedmiotu zlecenia, ponadto wycena w ramach przesłanej oferty może ulec zmianie w sytuacji zaistnienia dodatkowych okoliczności, o których architekci RES Design nie zostali poinformowani na początku. Wysłanie formularza równoznaczne jest z akceptacją tych zapisów. 

Zachęcamy również do kontaktu w sytuacji zaistnienia jakichkolwiek wątpliwości,
zespół RES Design.