Odpowiedz na 5 pytań, my wyślemy ofertę następnego dnia.

 

1. 

Proszę pominąć takie pomieszczenia jak garaż, kotłownię itp.

2. 

Rozpoczęcie prac wykończeniowych/remontowych lub termin odbioru mieszkania oraz lokalizacja. 

3. 

Proszę wpisać nazwę stylu np. "styl nowoczesny", "japandi" lub opisać oczekiwania.

4. 
JAKI BUDŻET NA REALIZACJĘ?

Koszt robocizny szacuje się od 1 tys. do 2 tys. zł/m2, materiałów wykończeniowych i wyposażenia (tzw. białego montażu) od 2 tys. zł/m2, zaś koszt zabudów meblowych (kuchni bez wyposażenia AGD, łazienki, sypialni, salonu) to koszt od 100 tys. zł.

5. 
JAKI ZAKRES ZLECENIA?

Możemy przygotować tylko koncepcję i projekt techniczny wraz z zestawieniem wyposażenia (z linkami do sklepów), a etapem wdrożeniowym zajmiesz się osobiście (pytania z budowy idą do Ciebie, nie do architektów), ew. możemy przejąć nadzór nad całą realizacją - wówczas co jakiś czas pojawiamy się na budowie żeby sprawdzić czy realizacja przebiega zgodnie z projektem i czy jest wykonywana jakościowo, ale tutaj Twój udział i zaangażowanie będzie również potrzebne lub możemy przejąć całkowicie "stery" - koordynujemy całość prac i zakupów, a Tobie zdajemy regularne raporty, minimalizując udział Twojego czasu.
*możesz wybrać kilka odpowiedzi

6. 
DODAJ PLIK

Opcjonalne / Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 8 MB

Drag and Drop File Here or Browse

Powyższy formularz stanowi wstęp do rozpoznania potrzeb Klienta i daje orientacyjne spojrzenie na zakres i złożoność projektu, potrzebne do przygotowania propozycji wyceny. O ile zaistnieje taka potrzeba architekci RES Design zastrzegają sobie prawo do uzyskania dodatkowych informacji, celem dopasowania wyceny do przedmiotu zlecenia, ponadto wycena w ramach przesłanej oferty może ulec zmianie w sytuacji zaistnienia dodatkowych okoliczności, o których architekci RES Design nie zostali poinformowani na początku. Wysłanie formularza równoznaczne jest z akceptacją tych zapisów. 

Zachęcamy również do kontaktu w sytuacji zaistnienia jakichkolwiek wątpliwości,
zespół RES Design.