page-header

Ciepłe wnętrza na osiedlu Wiślany Mokotów

Ciepłe wnętrza na osiedlu Wiślany Mokotów

Mieszkanie ma powierzchnię około 90 m2 i pierwotnie miało być czteropokojowe, natomiast klienci poprosili nas o powiększenie części dziennej kosztem rezygnacji z jednego pokoju. Dzięki temu zabiegowi salon wraz z kuchnią uzyskały powierzchnię ponad 40 m2. 

Styl w jakim lokal został zaprojektowany można określić jako połączenie nowoczesnego z japandi, ale w ciepłej, naturalnej i przytulnej kolorystyce. Użyto tutaj dużo drewna, jasnokremowych odcieni na meblach oraz ciepłej bieli na ścianach i suficie, przełamanych grafitowymi elementami dekoracyjnymi. Charakterystycznym elementem, który stał się motywem w strefie dziennej jest zaakcentowanie mebli na wysokości 205 cm – takiej samej jak wysokości drzwi. 

W sypialni oprócz podwójnego łóżka z dużym zagłówkiem, zaproponowano kącik z toaletką z uchylnym blatem pokrytym od spodu lustrem. Obok wejścia do sypialni zaprojektowano garderobę w ciemniejszym odcieniu ciemnego orzecha. 

Łazienka en-suite z wanną otrzymała kolor taki sam jak w garderobie, zaś łazienka główna została zaprojektowana w nieco jaśniejszych kolorach przełamanych płytkami w odcieniach zieleni. 


Projekt: 2022
Zrealizowano: 2023
Powierzchnia: 90 m2