fbpx
page-header

Wilanów 01

Projekt mieszkania na warszawskim Wilanowie
Mieszkanie ma powierzchnię 49 m2 i pierwotnie było 1-pokojowe, natomiast Klientka chciała aby wydzielić pokój dla córki, kosztem salonu. W projekcie korzystano z palety barw inspirowanych naturą, z dominującym kolorem szałwii, zieleni i jasnego drewna. Akcent położono na zabudowę kuchenną i drewnianą ścianę za tv. Pierwsza mieści ukrytą lodówkę, pralkę i zmywarkę, a ponadto strefa ta została wydzielona dekoracyjną płytką podłogową, jako zabieg kompozycyjny i użytkowy.

Wyrazisty stół z klimatycznymi zwisami tworzy wysepkę strefy jadalnianej. Obok niego zaproponowano wygodny, rozkładany narożnik, który zaprasza do odpoczynku. W strefie przedpokoju zaprojektowano lamele pomalowane na kolor ściany, które jednocześnie nawiązują do lameli z salonu. Na wejściu wita pionowe podświetlane lustro z wygodną półką na buty i pufę.

Sypialnia zaprojektowana została dla córki. Mieści wygodne łóżko z funkcją przechowywania, kącik sportowy oraz strefę do pracy przy oknie. Zaproponowano tam delikatną paletę kolorów, bazującą na różach i bielach. Łazienkę zaprojektowano w ciepłych kolorach ze złotymi akcentami. Ściany pokryto dwoma rodzajami płytek w kolorze beżowym – wielkoformatowymi w formie kamienia i układanymi pionowo małymi podłużnymi w strefie wanny. Garderobę zaprojektowano minimalistycznie, kładąc nacisk na ergonomię.


Projekt: 2021
Planowana realizacja: 2022
Powierzchnia: 49 m2