page-header

Butelkowa zieleń w domu w miejscowości Karolino

Butelkowa zieleń w domu w miejscowości Karolino pod Warszawą

Dom bez garażu ma powierzchnię około 130 m2. Jego strefa dzienna, do której włączyć można salon, kuchnię, jadalnię jest dość mocno przeszklona, dzięki temu jasna i przestrzenna.

Wnętrza zostały zaprojektowane w bielach z naturalnymi akcentami, takimi jak klasyczna drewniana podłoga, drewniane meble, przełamane kolorem butelkowej zieleni. Naprzeciwko wygodnej sofy zaprojektowaliśmy ścianę z ryflowanych paneli, która z jednej strony zamknięta jest narożnym kominkiem.

Kuchnia na rzucie domu została zaprojektowana jako otwarta na strefę salonu i jadalni. Kolor butelkowej zieleni, który podoba się Klientowi, został wprowadzony na zabudowę kuchenną, a także na ścianę i drzwi wejściowe z ukrytymi ościeżnicami z korytarza. Blat nawiązuje do podłogi drewnianej, a szafki górne macerują się z kolorem ścian.

Sypialnię rodziców zaprojektowano w ciepłej kolorystyce, gdzie drewniana ryflowana ściana za łóżkiem stanowi silny akcent kompozycyjny wydobyty przygaszoną kolorystyką ściany szałwiowej, a ponadto pełni dodatkową funkcję – oddzielenia części sypialnianej od garderoby. 

Łazienka została zaprojektowana jako biała po to, aby ją rozjaśnić i optycznie je powiększyć. Zaproponowaliśmy tam płytki ceramiczne w formacie cegiełek w kolorze białym, które zwieńczyliśmy poziomym paskiem z zielonej płytki do połowy wysokości całego pomieszczenia.


Projekt: 2022
Zrealizowano: 2022
Powierzchnia: 130 m2