fbpx
page-header

ofertastarainieaktualna

Zapoznaj się z ofertą

Oferujemy usługi w zakresie projektowania wnętrz, projektowania architektonicznego domów jedno- i wielorodzinnych oraz tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Do każdego zagadnienia podchodzimy kompleksowo – począwszy od rozmowy i poznania potrzeb klienta po koncepcję w formie wstępnych wizualizacji i rzutów funkcjonalnych (w kilku wariantach), następnie projekt budowlany lub budowlano-wykonawczy, nadzór autorski, do realizacji. Osią naszych działań jest analiza oczekiwań klienta i wspólnie przejście przez cały proces, do pomyślnego zakończenia zadania.

Aby usprawnić początkową fazę współpracy proponujemy zapoznać się z poniższymi pakietami.

Projektowanie wnętrz

Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz, od szkiców koncepcyjnych po projekt wykonawczy szczegółowo opisujący użyte materiały i elementy wyposażenia.

basic
Obejmuje przygotowanie koncepcji, rzutu funkcjonalnego, projektu wykonawczego, zestawienia materiałów i produktów.

premium
Obejmuje przygotowanie koncepcji, rzutu funkcjonalnego, wizualizacji 3D, projektu wykonawczego, zestawienia materiałów i produktów.

vip
Obejmuje przygotowanie koncepcji, rzutu funkcjonalnego, wizualizacji 3D, projektu wykonawczego, zestawienia materiałów i produktów oraz nadzór autorski.

Projektowanie architektoniczne

Realizacja domu jednorodzinnego jest złożonym procesem, zarówno po stronie projektowej, prawno-urzędowej i realizacyjnej. Świadczymy usługi w zakresie koncepcji architektonicznej uwzględniającej uwarunkowania przestrzenne i potrzeby klienta, po wszelkie procedury formalne, wielobranżowy projekt budowlano-wykonawczy z nadzorem autorskim.

basic
Obejmuje przygotowanie koncepcji z wizualizacjami 3D, wielobranżowego projektu budowlanego, nadzór autorski.

premium
Obejmuje przygotowanie koncepcji z wizualizacjami 3D, występowanie do urzędów w zakresie spełnienia formalnych procedur, przygotowanie wielobranżowego projektu budowlanego, opracowanie zestawienia materiałów i produktów, nadzór autorski.

vip
Obejmuje przygotowanie koncepcji z wizualizacjami 3D, występowanie do urzędów w zakresie spełnienia formalnych procedur, przygotowanie wielobranżowego projektu budowlanego, projektu aranżacji wnętrz – koncepcję i projekt wykonawczy, opracowanie zestawienia materiałów i produktów, nadzór autorski.

Masz pytania, potrzebujesz porady architektonicznej, chcesz otrzymać wycenę za projekt

Napisz do nas!