page-header

O nas

Kim jesteśmy?

RES Design

Julia Jóźwiak
Rafał Jóźwiak

 

Z wykształcenia jesteśmy architektami i działamy głównie na polu projektowania wnętrz dla klientów prywatnych oraz komercyjnych. Doświadczenie zdobywaliśmy osobno w wielu renomowanych biurach architektonicznych, między innymi takich jak 370 Studio, BBGK, JEMS, Dorte Mandrup.

Jesteśmy rzemieślnikami mającymi przekonanie, że projektując musimy uwzględnić potrzeby klienta i stworzyć przestrzeń funkcjonalną, estetyczną i jednocześnie unikatową i nowoczesną.

4I6A1823 kwdrt
Jak pracujemy?
Jak pracujemy

Działamy w Warszawie, ale projekty tworzymy na terenie całego kraju, głównie w Warszawie, Łodzi i okolicach. Preferujemy kontakt za pośrednictwem nowoczesnych form komunikacji internetowej, a na początkowym etapie spotkanie na miejscu inwestycji.

Współpracujemy z zespołem inżynierów poszczególnych branż, co pozwala nam sprawnie przeprowadzić cały proces projektowy od koncepcji po projekt budowlano-wykonawczy.

Oferujemy również pomoc w zakupach elementów wyposażenia (na preferencyjnych warunkach, które mamy wynegocjowane ze sklepami lub bezpośrednio z fabrykami), oraz współpracę z polecanymi przez nas wykonawcami (sprawdzonymi ekipami budowlanymi, szklarzami , ślusarzami, stolarzami, itd.).

Jesteśmy pełni entuzjazmu i chęci do działania! Lubimy żywy kontakt, kreatywne działanie, a w materii w której pracujemy, chcemy szukać harmonii, logiki, kompozycji, by z efektów tej twórczości czerpać satysfakcję.

Zapraszamy do kontaktu, spotkania, rozmowy.